Współczesny trening  zespołowy oraz czas spędzany na boisku poza klubem jest niewystarczający, aby stale podnosić swój poziom sportowy. Propozycja Indywidualnych Treningów Piłkarskich to możliwość treningu pod okiem profesjonalnych trenerów, którzy podczas  jednostki treningowej są w stanie w 100% poświęcić czas i uwagę zawodnikowi i dzięki temu nauczyć elementów gry, których nie sposób wyćwiczyć w innej formie treningowej.

 

W naszym sposobie rozwoju zawodników poprzez treningi indywidualne oraz treningi w małych grupach wyróżniamy:

  • treningi rozumienia gry – odbywające się na boisku – jednostka w grupach max 6 osobowych, na której uczymy rozumienia fundamentów gry, podejmowania  decyzji i  optymalnych wyborów podczas gry oraz konceptów pozycyjnych. Powyższe umiejętności połączone ze stosowaniem wybranego elementu technicznego przez zawodnika podczas spełniania zadań treningowych sprawiają, że zawodnicy podczas naszych zajęć rozwijają się w aspekcie rozumienia gry wraz z komponentem technicznym.
  • treningi techniki specjalnej pn.Laboratorium Techniki odbywające się w sali Sport Plus Opole- jednostka treningowa w grupach 2 osobowych poświęcona nauce i doskonaleniu techniki specjalnej – w naszym programie podzielona została ona na 10 bloków tematycznych (wszystkie sposoby uderzeń i przyjęć piłki)- które realizowane są  w poszczególne tygodnie treningowe. Trening ten charakteryzuje uwaga na jednym elemencie technicznym, ogromna ilość powtórzeń (do kilkuset!) w treningu – co pozwala na zautomatyzowanie danego elementu technicznego oraz przejście z nauczania w formie analitycznej – do doskonalenia w formie tzw. techniki zróżnicowanej czyli stosowanie danego elementu technicznego w zmiennych warunkach zbliżonych do meczowych.

 

 

 

Kontakt :

Dominik Franek 791763613 – Opole